Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzim 2015

17. 1. 2016
28.10.2015 10:15 2 Vinařice X 13 Tuchlovice -- : -- Vinařice   nezahájen delegace
28.10.2015 10:15 3 Buštěhrad X 12 Hřebeč -- : -- Buštěhrad   nezahájen delegace
28.10.2015 10:15 4 Doksy X 11 Zlonice -- : -- SK Doksy   nezahájen delegace
28.10.2015 10:15 5 Smečno X 10 V. Dobrá -- : -- Smečno   nezahájen delegace
28.10.2015 10:15 6 Jedomělice X 9 Libušín -- : -- TJ Jedomělice   nezahájen delegace
28.10.2015 10:15 7 Stehelčeves X 8 Brandýsek -- : -- Stehelčeves   nezahájen delegace

2. kolo 29.08.2015 10:15

 
27.08.2015 17:00 12 Hřebeč X 4 Doksy 0 : 0 TJ Hřebeč   zápis neuzavřen delegace
28.08.2015 17:00 10 V. Dobrá X 6 Jedomělice 5:1 SK Družec   zápis neuzavřen delegace
28.08.2015 17:00 11 Zlonice X 5 Smečno 0 : 0 SK Zlonice   zápis neuzavřen delegace
29.08.2015 10:15 1 Kačice X 2 Vinařice 0 : 0 Kačice   zápis neuzavřen delegace
29.08.2015 10:15 9 Libušín X 7 Stehelčeves 0 : 0 Libušín   zápis neuzavřen delegace
02.09.2015 17:00 13 Tuchlovice X 3 Buštěhrad 2 : 4 AFK Tuchlovice   zápis uzavřen delegace

3. kolo 05.09.2015 10:15

 
04.09.2015 17:00 5 Smečno X 12 Hřebeč 0 : 0 Smečno   zápis neuzavřen delegace
05.09.2015 10:15 6 Jedomělice X 11 Zlonice 2:10 TJ Jedomělice   zápis neuzavřen delegace
05.09.2015 10:15 7 Stehelčeves X 10 V. Dobrá 0 : 0 Stehelčeves   zápis neuzavřen delegace
05.09.2015 10:15 8 Brandýsek X 9 Libušín 0 : 0 Brandýsek   zápis neuzavřen delegace
05.09.2015 10:15 4 Doksy X 13 Tuchlovice 0 : 0 SK Doksy   zápis neuzavřen delegace
07.09.2015 17:00 3 Buštěhrad X 1 Kačice 5 : 0 Buštěhrad   zápis uzavřen delegace

4. kolo 12.09.2015 10:15

 
09.09.2015 16:30 13 Tuchlovice X 5 Smečno 0 : 0 AFK Tuchlovice   zápis neuzavřen delegace
10.09.2015 16:30 12 Hřebeč X 6 Jedomělice 8:0 TJ Hřebeč   zápis neuzavřen delegace
11.09.2015 16:30 2 Vinařice X 3 Buštěhrad 0 : 0 Vinařice   zápis neuzavřen delegace
11.09.2015 16:30 10 V. Dobrá X 8 Brandýsek 0 : 0 SK Družec   zápis neuzavřen delegace
11.09.2015 16:30 11 Zlonice X 7 Stehelčeves 0 : 0 SK Zlonice   zápis neuzavřen delegace
12.09.2015 10:15 1 Kačice X 4 Doksy 0 : 0 Kačice   zápis neuzavřen delegace

5. kolo 19.09.2015 10:15

 
18.09.2015 16:30 5 Smečno X 1 Kačice -- : -- Smečno   nezahájen delegace
19.09.2015 10:15 6 Jedomělice X 13 Tuchlovice -- : -- TJ Jedomělice   nezahájen delegace
19.09.2015 10:15 7 Stehelčeves X 12 Hřebeč -- : -- Stehelčeves   nezahájen delegace
19.09.2015 10:15 8 Brandýsek X 11 Zlonice -- : -- Brandýsek   nezahájen delegace
19.09.2015 10:15 9 Libušín X 10 V. Dobrá -- : -- Libušín   nezahájen delegace
19.09.2015 10:15 4 Doksy X 2 Vinařice -- : -- SK Doksy   nezahájen delegace

6. kolo 26.09.2015 10:15

 
23.09.2015 16:00 13 Tuchlovice X 7 Stehelčeves -- : -- AFK Tuchlovice   nezahájen delegace
24.09.2015 16:00 12 Hřebeč X 8 Brandýsek -- : -- TJ Hřebeč   nezahájen delegace
25.09.2015 16:00 2 Vinařice X 5 Smečno -- : -- Vinařice   nezahájen delegace
25.09.2015 16:00 11 Zlonice X 9 Libušín -- : -- SK Zlonice   nezahájen delegace
26.09.2015 10:15 1 Kačice X 6 Jedomělice -- : -- Kačice   nezahájen delegace
28.09.2015 16:00 3 Buštěhrad X 4 Doksy -- : -- Buštěhrad   nezahájen delegace

7. kolo 03.10.2015 10:15

 
02.10.2015 16:00 5 Smečno X 3 Buštěhrad -- : -- Smečno   nezahájen delegace
02.10.2015 16:00 10 V. Dobrá X 11 Zlonice -- : -- SK Družec   nezahájen delegace
03.10.2015 10:15 6 Jedomělice X 2 Vinařice -- : -- TJ Jedomělice   nezahájen delegace
03.10.2015 10:15 7 Stehelčeves X 1 Kačice -- : -- Stehelčeves   nezahájen delegace
03.10.2015 10:15 8 Brandýsek X 13 Tuchlovice -- : -- Brandýsek   nezahájen delegace
03.10.2015 10:15 9 Libušín X 12 Hřebeč -- : -- Libušín   nezahájen delegace

8. kolo 10.10.2015 10:15

 
07.10.2015 16:00 13 Tuchlovice X 9 Libušín -- : -- AFK Tuchlovice   nezahájen delegace
08.10.2015 16:00 12 Hřebeč X 10 V. Dobrá -- : -- TJ Hřebeč   nezahájen delegace
09.10.2015 16:00 2 Vinařice X 7 Stehelčeves -- : -- Vinařice   nezahájen delegace
10.10.2015 10:15 1 Kačice X 8 Brandýsek -- : -- Kačice   nezahájen delegace
10.10.2015 10:15 4 Doksy X 5 Smečno -- : -- SK Doksy   nezahájen delegace
12.10.2015 16:00 3 Buštěhrad X 6 Jedomělice -- : -- Buštěhrad   nezahájen delegace

9. kolo 17.10.2015 10:15

 
16.10.2015 15:30 10 V. Dobrá X 13 Tuchlovice -- : -- SK Družec   nezahájen delegace
16.10.2015 15:30 11 Zlonice X 12 Hřebeč -- : -- SK Zlonice   nezahájen delegace
17.10.2015 10:15 6 Jedomělice X 4 Doksy -- : -- TJ Jedomělice   nezahájen delegace
17.10.2015 10:15 7 Stehelčeves X 3 Buštěhrad -- : -- Stehelčeves   nezahájen delegace
17.10.2015 10:15 8 Brandýsek X 2 Vinařice -- : -- Brandýsek   nezahájen delegace
17.10.2015 10:15 9 Libušín X 1 Kačice -- : -- Libušín   nezahájen delegace

10. kolo 24.10.2015 10:15

 
21.10.2015 15:30 13 Tuchlovice X 11 Zlonice -- : -- AFK Tuchlovice   nezahájen delegace
23.10.2015 15:30 2 Vinařice X 9 Libušín -- : -- Vinařice   nezahájen delegace
23.10.2015 15:30 5 Smečno X 6 Jedomělice -- : -- Smečno   nezahájen delegace
24.10.2015 10:15 4 Doksy X 7 Stehelčeves -- : -- SK Doksy   nezahájen delegace
24.10.2015 10:15 1 Kačice X 10 V. Dobrá -- : -- Kačice   nezahájen delegace
26.10.2015 15:30 3 Buštěhrad X 8 Brandýsek -- : -- Buštěhrad   nezahájen delegace

11. kolo 31.10.2015 10:15

 
29.10.2015 14:30 12 Hřebeč X 13 Tuchlovice -- : -- TJ Hřebeč   nezahájen delegace
30.10.2015 14:30 10 V. Dobrá X 2 Vinařice -- : -- SK Družec   nezahájen delegace
30.10.2015 14:30 11 Zlonice X 1 Kačice -- : -- SK Zlonice   nezahájen delegace
31.10.2015 10:15 7 Stehelčeves X 5 Smečno -- : -- Stehelčeves   nezahájen delegace
31.10.2015 10:15 8 Brandýsek X 4 Doksy -- : -- Brandýsek   nezahájen delegace
31.10.2015 10:15 9 Libušín X 3 Buštěhrad -- : -- Libušín   nezahájen delegace

12. kolo 07.11.2015 10:15

 
06.11.2015 14:30 2 Vinařice X 11 Zlonice -- : -- Vinařice   nezahájen delegace
06.11.2015 14:30 5 Smečno X 8 Brandýsek -- : -- Smečno   nezahájen delegace
07.11.2015 10:15 6 Jedomělice X 7 Stehelčeves -- : -- TJ Jedomělice   nezahájen delegace
07.11.2015 10:15 4 Doksy X 9 Libušín -- : -- SK Doksy   nezahájen delegace
07.11.2015 10:15 1 Kačice X 12 Hřebeč -- : -- Kačice   nezahájen delegace
09.11.2015 14:30 3 Buštěhrad X 10 V. Dobrá -- : -- Buštěhrad   nezahájen delegace

13. kolo 14.11.2015 10:15

 
11.11.2015 14:00 13 Tuchlovice X 1 Kačice -- : -- AFK Tuchlovice   nezahájen delegace
12.11.2015 14:00 12 Hřebeč X 2 Vinařice -- : -- TJ Hřebeč   nezahájen delegace
13.11.2015 14:00 10 V. Dobrá X 4 Doksy -- : -- SK Družec   nezahájen delegace
13.11.2015 14:00 11 Zlonice X 3 Buštěhrad -- : -- SK Zlonice   nezahájen delegace
14.11.2015 10:15 8 Brandýsek X 6 Jedomělice -- : -- Brandýsek   nezahájen delegace
14.11.2015 10:15 9 Libušín X 5 Smečno -- : -- Libušín