Jdi na obsah Jdi na menu

Jedomělice x Tuřany x Kročehlavy A

26. 4. 2016

Jedomělice x Kročehlavy A  ( 3:4 )

naše očekávání o herním projevu Kročehlav se naplnilo správně. Hráli velice dobře technicky / dobré zpracování a přesné přihrávky /. Také jsme věděli, že musíme začít hodně aktivně a nabízet se spoluhráčům na přihrávky.  Do naší brány se postavil Fanda, který celý zápas chytal perfektně. První poločas nám vyšel skvěle. Všichni hráči se nabízeli na přihrávky a po celý poločas "makali". Hned ve 4.minutě po dobrém vyhození od brány, dobře zpracoval Honzik a zakončil. 1:0 vedeme. Kročehlavy vyrovnali na 1:1. Ve 12. minutě dostal na půlce míč Miky, který obehrál několik hráčů a zvýšil na 2:1. Kročehlavy  vyrovnali na 2:2. v 19. minutě opět zakončoval Honzik. 3:2 po první poločase ... Druhou půlku jsme nehráli hůř, jen se nám nepovedlo dostat balón do soupeřovi branky. Nejprve Kročehlavy vyrovnali na 3:3 a v poslední minutě zvýšili na konečných 4:3 .

Jedomělice x Tuřany ( 6 :1 )

krásný a  zasloužený výsledek. 1. gól David, následovala branka Filipa a hned na to gól  Mikyho. Stav po prvním poločase 3:1. V druhém poločase skóroval Ondra a 2x Honzik.